VI TRÄNAR INTE FÖR ATT BLI YNGRE..UTAN FÖR ATT ORKA BLI ÄLDRE..

Portkod: 2891

ÖPPETTIDER

 

RECEPTIONEN BEMANNAD                                                             

Mån -Tors: 08:00-20:00 | Fredag: 08:00-18:00                             

Lördag: 09:00-14:00 | Söndag: 15:00-18:00

                              

DAGIS BEMANNAD

Mån & Ons 09:00-11:00 | Fre 09:00-11:00

Lör 09:00-11:00 | Mån & Tis kväll: 16:30-19:00

 

PORT-KOD 2891

Övriga tider och röda dagar krävs det en tagg!

 

Kontaktuppgifter:

Anläggningsansvarig:

Malin Andersson

malin@sportscluboasen.se

0709-475555

 

Weighttrainer/Instruktör gruppträning

Anette Fredlund

anette@sportscluboasen.se

 

Sälj & Medlemsrådgivning

Cilla Lerby

cilla@sportscluboasen.se

 

Övriga kontakter: Problem med fastighet

Hyresvärd: Rickard Nilsson

rickard.nilsson@northbridge.no

Mob: +46-70-66 55 066

Tel: +46-40-631 39 03

North Bridge Management AS
Sallerupsv. 138
Box 16500
200 25 Malmö
Fax: +46-40-18 51 15

Övriga kontakter: Problem med fastighet/dörr?

Fastighetsförvaltare: Andreas Larsson

Mail:andreas@ainvestconsulting.se

Mobil +46 702 92 08 38
Fax +46 40 12 47 50
Västergatan 22, S-211 21 Malmö

www.ainvestconsulting.se

Övriga kontakter: Problem med fastighet/dörr?

Fastighetsvärd/skötare: Abo Semaoi

abo@ainvestconsulting.se   

mobil: 070-891 55 86

alt. 010-4983116

PORT-KOD 2891

MAILA OSS

info@sportscluboasen.se

Ring oss

Tel: 0410-475 60

 

ADRESS

Karbingatan 2  231 66 Trelleborg

Läs om vår sekretesspolicy
Läs mer..